PARTNERI

Zažite adrenalín na ľade s Detvianskymi medveďmi a presvedčte sa, že vaša značka je pripravená na víťaznú cestu! HK Detva nie je len hokejový klub, ale pulzujúca komunita, kde sa vášeň, rýchlosť a energický hokej stávajú synonymom úspechu.

Ako náš partner získate:

  • Prístup do sveta obchodných vzťahov, kde sa stretávajú biznis a vášeň k športu.

 

  • Možnosť prezentovať vašu značku návštevníkom Zimného štadióna, keď sa stane viditeľnou na ľade, na výstroji hráčov, reklamných banneroch a online priestore.

 

  • Prestíž a reputáciu, ktorú vaša značka získa ako súčasť nášho hokejového komunitného ducha, zvyšuje vašu dôveryhodnosť u partnerov a zákazníkov.
  • Exkluzívny VIP zážitok z hokeja pre vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov – príležitosť odmeniť ich permanentkami a nechať ich vychutnať si nezabudnuteľnú atmosféru zápasov.

 

  • Masový dosah prostredníctvom sociálnych médií, ktoré sú sledované tisíckami divákov. Facebook, Instagram, Tik Tok – viac ako 55.000 oslovených užívateľov mesačne, s interakciou 24.500 účtov mesačne!

 

  • Stránka, skupiny a podkupiny HK Detva na sociálnej sieti Facebook sú najväčším športovo kultúrnym zoskupením v regióne Podpoľanie s presahom na územie celej Slovenskej republiky. Reklama touto formou v digitálnom svete je niekoľko násobne efektívnejšia ako billboardová reklama.

HK Detva je pripravená na partnerstvo, ktoré splní ciele vašej spoločnosti na regionálnej aj celoslovenskej úrovni. Spoločne s nami vaša značka dosiahne to najlepšie. Neváhajte, pripojte sa k nám a zažite túto vzrušujúcu jazdu na vlastnej koži!

V prípade záujmu o partnerskú spoluprácu nás kontaktujte na:
hkdetva@gmail.com, alebo hkdetva@hkdetva.sk

Partnermi HK Detva sú:

Možnosti reklamného priestoru partnera:

1, MANTINEL + internet, plagáty, lístky
2, KRUH ľadová plocha + internet, plagáty, lístky
3, ČIARA ľadová plocha + internet, plagáty, lístky
4, EXTERIÉR – Zimný štadión + internet, plagáty, lístky
5, ONLINE priestor + internet, plagáty, lístky
6, MEDIÁLNY NÁZOV KLUBU – HK meno Vašej spoločnosti DETVA
7, DRES LOGO alebo výstroj + internet, plagáty, lístky

Banner na mantinely je najpoužívanejším reklamným priestorom s vysokým dosahom na cieľovú skupinu.

Ľadová plocha – kruh + čiary.

Dres pre sezónu 2023/24 – biela domáce zápasy, zelená vonkajšie zápasy.