HK DOXXbet Detva predstavuje nové vedenie klubu

jún 7, 2024

Hokejový klub HK DOXXbet Detva privítal vo svojom vedení nových členov. Klub, ktorý sa v uplynulej sezóne umiestnil na 2. mieste našej 2. hokejovej ligy oznámil viaceré zmeny na kľúčových pozíciách vo svojich radoch na stretnutí so svojimi podporovateľmi. Okrem oznámenia zmien sa vedenie klubu poďakovalo svojim priaznivcom za podporu a predstavilo aj svoje vízie do budúcna. 

Príchodom nového vedenia klub oznamuje začiatok novej éry detvianskeho hokeja. Generálnym manažérom klubu sa stal Matúš Trnka, podnikateľ a manažér, ktorý je zároveň dlhodobým podporovateľom klubu. Do tímu má priniesť manažérske skúsenosti aj novú víziu. „Prijal som funkciu Generálneho manažéra a uvedomujem si aká veľká zodpovednosť spočíva v tejto pozícii. Klub čelí viacerým výzvam, no verím, že s nasadením a profesionálnymi postupmi ich dokážeme prekonať, keďže staviame na dobrom ľudskom základe, ktorý klub má,” hovorí M. Trnka. 

Nový Generálny manažér je odhodlaný zaviesť pre tím efektívne profesionálne postupy, ktoré budú základom pre dlhodobý úspech klubu. „Mojim záujmom je nastaviť také fungovanie klubu, aby sme sa mohli sústrediť na našu hlavnú misiu – dosahovanie vynikajúcich športových výsledkov a prinášanie radosti našim fanúšikom.“ 

Významnou posilou pre vedenie, ako aj mužstvo je pozícia PR manažéra a mentálneho kouča, ktorú bude zastávať Mário Bajs. Nová posila prichádza s bohatými skúsenosťami a odhodlaním viesť hráčov nielen na ľade, ale aj mimo neho. Vedenie klubu verí, že tento krok prinesie hráčom potrebnú mentálnu podporu a zároveň zlepší komunikáciu klubu s fanúšikmi, partnermi a verejnosťou. 

Je pre mňa obrovskou cťou pracovať pre hokejový klub Detva,“ hovorí PR manažér a mentálny kouč Mário Bajs. „Túto rolu beriem veľmi zodpovedne, pretože si uvedomujem, aký vplyv má na úspech a pohodu hráčov. Taktiež chápem, aká dôležitá je transparentná a efektívna komunikácia s našimi vernými fanúšikmi. Teším sa na túto výzvu a verím, že spolu dokážeme dosiahnuť veľké veci.“ 

Zakladateľ klubu František Chamula sa po prijatí zmien stáva Prezidentom klubu, pozíciu Športového manažéra bude naďalej zastávať Richard Chamula. Tím posilní aj o Ekonomického manažéra, ktorým sa stáva Ján Kaláfus a pozíciu Marketingového manažéra obsadí Martin Malatinec. 

HK DOXXbet Detva si za svoj cieľ okrem dosahovania vynikajúcich výsledkov na ľade vytýčil aj budovanie silných a pozitívnych vzťahov s komunitou. Verí, že zmeny vo vedení prinesú klubu novú energiu a inovatívne prístupy, ktoré pomôžu naplniť aj tie najvyššie ambície.